Oferta

Zapytanie
Monolit

Usługi kamieniarskie – Słupca

Kamieniarstwo stanowi główny obszar działalności naszej firmy. Usługi w tym zakresie oferujemy osobom ze Słupcy i okolic. Dajemy Państwu możliwość zamówienia wysokiej jakości elementów wyposażenia wnętrz z kamieni naturalnych. Najczęściej używamy granitu, marmuru, kwarcytu i spieków kwarcowych. Wykonujemy z nich parapety, blaty i schody. Oprócz tego nasza działalność obejmuje produkcję nagrobków w Słupcy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Parapety wewnętrzne i zewnętrze – gwarancja estetyki i wytrzymałości

Monolit - parapety realizacja 6
Monolit - parapety realizacja 3
Monolit - parapety realizacja 1

Usługi naszej firmy związane są z kamieniarstwem i dotyczą produkcji zewnętrznych i wewnętrznych parapetów z kamieni naturalnych. Najczęściej wykorzystujemy granit, marmur, spieki kwarcowe oraz konglomerat. Zapewniamy, że wyroby, jakie dostarczamy Klientom ze Słupcy i okolic, wyróżniają się najwyższą jakością. Ponadto są estetyczne, trwałe i odporne na uszkodzenia oraz inne czynniki zewnętrzne. Zaletą naszych produktów jest łatwe utrzymanie ich w czystości. Dzięki temu przez długi czas dobrze się prezentują. Parapety wewnętrzne i zewnętrzne produkujemy też na zamówienie.

Szeroki wybór blatów z kamieni naturalnych

W ofercie mamy szeroki wybór blatów kuchennych z granitu, marmuru, konglomeratu i spieku kwarcowego. Dzięki nim przygotowywanie jedzenia staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Proponowane przez nas blaty są wyjątkowo trwałe, odporne na ścieranie, zarysowania, wilgoć, a także niską i wysoką temperaturę. Ponadto wytrzymują długotrwałe działanie promieniowania słonecznego. Kuchenne blaty z naturalnych kamieni są idealną opcją, jeśli chcą Państwo wprowadzić do wnętrza nowoczesnego akcentu.

W sprzedaży dostępne są również blaty łazienkowe. Charakteryzują się one doskonałą odpornością na działanie wody. Proponujemy je w wielu wzorach i odcieniach, co sprawia, że bez problemu dopasują je Państwo do własnych upodobań i pozostałych elementów wyposażenia łazienki. Wszystkie blaty wykonujemy na zamówienie Klientów ze Słupcy i okolic.

Monolit - schody realizacja 8

Wewnętrzne i zewnętrzne schody z kamieni naturalnych

Kamieniarstwo obejmuje różne usługi. Jedną z nich jest produkcja schodów. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu stopni przeznaczonych do użytku wewnętrznego i zewnętrznego z granitu, marmuru, spieków kwarcowych i konglomeratu. Wykonujemy je głównie na zamówienie Klientów indywidualnych, przedsiębiorców i zarządców obiektów użyteczności publicznej ze Słupcy i okolicy. Gwarantujemy, że proponowane przez nas schody są wytrzymałe i trudno je uszkodzić. Ich atutem jest również estetyczny wygląd. Co więcej, dajemy możliwość dowolnego wykończenia schodów. Do najchętniej wybieranych opcji należą szczotkowanie, płomieniowanie i polerowanie.

 

Produkcja i sprzedaż nagrobków w Słupcy

Od ponad 20 lat tworzymy i dystrybuujemy nagrobki w Słupcy i okolicy. W asortymencie mamy szeroki wybór gotowych produktów, które mogą Państwo zobaczyć w naszych katalogach. Poza tym jesteśmy w stanie wykonać je również na zamówienie, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klientów. Zapewniamy transport nagrobków i krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do współpracy!