Oferta

Zapytanie
Monolit

Usługi kamieniarskie – Pobiedziska

Prowadzony przez nas zakład MONOLIT zajmuje się produkcją, obróbką i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego. Do codziennej pracy wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Najczęściej są to: granit, marmur, konglomeraty i spieki kwarcowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w kamieniarstwie nieustannie rozszerzamy usługi. Obecnie specjalizujemy się w tworzeniu blatów, parapetów oraz schodów z kamieni naturalnych. Ponadto wykonujemy nagrobki. Jeśli szukają Państwo firmy, która zajmuje się kamieniarstwem w Pobiedziskach i okolicy, zapraszamy do współpracy.

Eleganckie i praktyczne blaty kuchenne i łazienkowe

Oferujemy Państwu wysokiej jakości blaty z kamieni naturalnych. Tworzymy je przede wszystkim z granitu, kwarcytu, spieków kwarcowych oraz marmuru. Materiały te pochodzą od największych na świecie dostawców, dzięki czemu możemy zaproponować dużą różnorodność kolorystyczną. Jesteśmy przekonani o tym, że docenią Państwo wyjątkową estetykę naszych blatów kuchennych i łazienkowych, które wykańczamy matowo lub z połyskiem. Co więcej, wyroby te charakteryzują się znakomitą trwałością, odpornością na uszkodzenia i inne szkodliwe czynniki (np. wilgoć i promieniowanie słoneczne) i zachowują swój wygląd przez długie lata. Mamy wieloletnie doświadczenie w kamieniarstwie, co sprawia, że jesteśmy w stanie zrobić dla Państwa produkty na konkretny wymiar.

Produkcja parapetów wewnętrznych i zewnętrznych

Świadczone przez nas usługi w zakresie kamieniarstwa w Pobiedziskach obejmują produkcję parapetów. Na zamówienie Klientów wykonujemy zarówno modele wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Do realizacji prac używamy kamieni naturalnych, w tym granitu, marmuru, a także kwarcytu i spieków kwarcowych. Dzięki temu są one trwałe i dobrze się prezentują. Parapety wykonujemy na dowolny rozmiar. Duży nacisk kładziemy na estetykę, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że elementy te stanowią obecnie ważną część aranżacji pomieszczeń. Nasze wewnętrzne i zewnętrzne parapety to doskonała opcja na wprowadzenie do wnętrza nowoczesności.

Schody z kamieni naturalnych

Kamieniarstwo obejmuje produkcję różnych elementów z naturalnych materiałów. Nasza firma oprócz tworzenia blatów i parapetów zajmuje się także wykonywaniem schodów wewnętrznych i zewnętrznych z granitu, marmuru, konglomeratu czy spieku kwarcowego. Stanowią one doskonały wybór do domów, mieszkań i innych budynków urządzonych nowocześnie, ponieważ podkreślają ich elegancki wygląd. Tworzone przez nas schody są wytrzymałe i odporne na ścieranie, zarysowania i kruszenie się. Klienci mogą wybierać spośród kilku sposobów wykończenia produktów. Do najpopularniejszych należą płomieniowanie, szczotkowanie, a nawet polerowanie.

Oprócz produkcji schodów, blatów i parapetów oferujemy także szeroki wybór nagrobków. W tym obszarze kamieniarstwa w Pobiedziskach i okolicy działamy od ponad 20 lat. Zapraszamy do współpracy!

Monolit - schody realizacja 8