Oferta

Zapytanie
Monolit

Usługi kamieniarskie — Kostrzyn

Oferujemy różnego rodzaju usługi związane z kamieniarstwem. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w tworzeniu nagrobków. Teraz zajmujemy się również produkcją innych wyrobów z kamienia naturalnego. Wśród nich są schody, parapety oraz blaty. Zapraszamy do współpracy osoby z Kostrzyna oraz pobliskich miejscowości.

Kuchenne i łazienkowe blaty na wymiar

Wykonujemy blaty granitowe, marmurowe oraz warianty z konglomeratu kwarcowego, dbając o to, aby każdy tworzony element wyposażenia wpisywał się w wymagania Klienta. Korzystamy z materiałów w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu bez trudu można wybrać wariant wpisujący się w określoną aranżację wnętrza. Dbamy także o to, aby każdy blat kuchenny i wariant łazienkowy wyróżniały się również trwałością. Pomagamy w doborze estetycznego materiału, który będzie przy tym odporny na wilgoć czy wahania temperatury.

Estetyczne i trwałe parapety wewnętrzne i zewnętrzne

Zajmujemy się też tworzeniem parapetów zewnętrzny i wewnętrznych. W tym celu wykorzystujemy m.in. granit, marmur oraz kwarcyt. Wszystkie materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców, co daje gwarancję, że gotowe produkty będą się wyróżniać oczekiwaną trwałością oraz odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dopasowany do pomieszczenia lub elewacji budynku parapet to element, który doda charakteru danej przestrzeni. Zamówienie możemy dostarczyć do Kostrzyna lub pobliskiej miejscowości.

Schody wykonane z kamieni naturalnych

Ważną część nasze oferty stanowią również schody wykonane z kamieni naturalnych. Tworzone z dbałością o detale, doskonale sprawdzają się nie tylko jako funkcjonalne wyposażenie wnętrz, lecz także ich ozdoba. Co więcej, dla Klientów z Kostrzyna zajmujemy się też produkcją wariantów zewnętrznych. Schody granitowe świetnie sprawdzą się w tej roli. Materiał, z którego powstają, jest bowiem odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z kolei we wnętrzach dobrze będą się prezentować również m.in. warianty marmurowe.

W razie wątpliwości, czy lepszym wyborem będą stopnie granitowe, marmurowe czy może te wykonane z kwarcytu — zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy zalety wyboru każdej z tych opcji, aby możliwe było podjęcie świadomej decyzji.

Monolit - schody realizacja 8