Zapytanie
Monolit

Schody wewnętrzne i zewnętrzne — woj. wielkopolskie

W naszej ofercie znajdą Państwo schody zewnętrzne oraz wewnętrzne wykonane z kamienia naturalnego. Są one nie tylko funkcjonalne, lecz także estetyczne. Do ich produkcji wykorzystujemy m.in. granit, marmur, konglomeraty albo spieki w zależności od tego, gdzie mają się one znaleźć oraz jakie oczekiwania względem nich ma Klient. Zawsze dbamy o to, aby schody oferowane osobom z Wielkopolski były trwałe, a co za tym idzie, mogły spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Kamienne schody nowoczesne i klasyczne

Schody to elementy budynku, które mają być przede wszystkim funkcjonalne. Warto jednak pamiętać, że nie wyklucza to wyboru wariantów dodatkowo mogących zachwycać swoim wyglądem i stać się dekoracją wnętrza czy przestrzeni przed obiektem. Oferujemy schody doskonale wpisujące się w charakter nowoczesnych pomieszczeń, a także warianty nowoczesne, świetnie sprawdzające się jako uzupełnienie minimalistycznych wnętrz, którym chce się dodać odrobinę luksusu. Dzięki temu, że w swojej ofercie mamy wiele materiałów w różnorodnych odcieniach, mogą Państwo znaleźć tutaj ten idealnie współgrający z pozostałym wyposażeniem lub elewacją budynku.

Schody granitowe — trwałość i estetyka

Jednymi z najczęściej zamawianych są schody granitowe. Wszystko ze względu na wyjątkowe zalety tego materiału. Przede wszystkim, jest on trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wykazuje również odporność na ścieranie, co sprawia, że nawet intensywnie użytkowane schody granitowe na długo zachowują swój estetyczny wygląd. Dodatkową zaletą jest też fakt, że nie wchłaniają one wody, a co za tym idzie, z łatwością można je wyczyścić.

Stopnie granitowe mogą być zamontowane wewnątrz budynków, a także na zewnątrz. Ich elegancki charakter sprawia, że świetnie komponują się z wieloma aranżacjami. Dla Klientów z województwa wielkopolskiego możemy wykonać je na wymiar. Dzięki temu zyskają Państwo pewność, że będą się doskonale prezentować w wybranym miejscu.

MONOLIT — producent schodów z Wielkopolski

Jako ceniony producent schodów oraz innych wyrobów z kamienia naturalnego dbamy o to, aby nasi Klienci otrzymywali wyłącznie elementy wyposażenia najwyższej jakości. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami materiałów, a realizację projektów powierzamy profesjonalistom. Oprócz schodów granitowych zamówią Państwo u nas też warianty z innych kamieni, w tym wcześniej wspomnianego marmuru czy kwarcytu. Możemy również wykończyć stopnie na wiele różnych sposobów, wykonując m.in. polerowanie lub płomieniowanie.

W razie wątpliwości, która z dostępnych opcji będzie najlepszym wyborem w danym przypadku, nasi eksperci chętnie pomogą w znalezieniu dobrego rozwiązania. Tworzymy elementy do domów prywatnych, a także obiektów publicznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Skontaktuj się z nami
Potrzebujesz doradztwa

+48 577 447 227

lub przejdź do formularza kontaktowego: