Oferta

Zapytanie
Monolit

Parapety granitowe i z konglomeratu – woj. wielkopolskie

Zajmujemy się produkcją parapetów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich dostawą do Klientów w woj. wielkopolskim. Do ich wykonania wykorzystujemy wysokiej jakości materiały – m.in. granit i konglomerat kwarcowy. Podstawową funkcją tych elementów jest uszczelnienie przestrzeni między oknem a ścianą. Jednak podczas zakupu parapetów należy zwrócić uwagę na ich wygląd, ponieważ wpływają one na estetykę i charakter wnętrz. W związku z tym warto je dopasować do pozostałych elementów wyposażenia znajdujących się w danym pomieszczeniu. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich parapetów wewnętrznych i zewnętrznych dostępnych w naszym asortymencie.

Szeroki wybór parapetów wewnętrznych

W ofercie mamy szeroki wybór parapetów wewnętrznych z kwarcytu i kamieni naturalnych. Stanowią one świetne uzupełnienie aranżacji okien plastikowych oraz drewnianych. Produkty te łączą w sobie estetykę i funkcjonalność. Są niezwykle odporne na uszkodzenia, działanie niskiej i wysokiej temperatury, a do tego łatwo się je czyści. Proponowane przez nas parapety wewnętrzne w Wielkopolsce dostępne są w rozmaitych kolorach i wzorach. Co więcej, jesteśmy w stanie zrobić je na konkretny wymiar.

 

Parapety zewnętrzne z kamieni naturalnych

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży parapetów zewnętrznych wykonanych z kamieni naturalnych. Do realizacji prac w tym zakresie najczęściej wykorzystujemy granit i konglomerat. Materiały te doskonale nadają się do użytku poza obiektem budowlanym, ponieważ są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Ponadto są wytrzymałe i dobrze się prezentują. Jeśli szukają Państwo trwałych parapetów zewnętrznych, zachęcamy do złożenia zamówienia.

Charakterystyka parapetów granitowych

Parapety granitowe to opcja dla osób, które cenią sobie trwałość i elegancję. Niestraszne im działanie wody, wilgoci, promieniowania słonecznego oraz niskiej i wysokiej temperatury. Produkty te są też odporne na ścieranie i zarysowania. Ich atutem jest również to, że z upływem czasu nie matowieją i przez wiele lat wyglądają oryginalnie i stylowo. Parapety granitowe w woj. wielkopolskim wykonujemy na wymiar.

Parapety z konglomeratu – co je wyróżnia?

Oferujemy parapety z kwarcytu, czyli materiału składającego się głównie z kamieni naturalnych i żywicy poliestrowej. Charakteryzuje je odporność na zarysowania, ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne, a do tego są łatwe do utrzymania w czystości. Co więcej, parapety z konglomeratu kwarcowego dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu bez trudu można je dopasować do własnego gustu. Produkty te wykonujemy na zamówienie Klientów z Wielkopolski.

Skontaktuj się z nami
Potrzebujesz doradztwa

+48 577 447 227

lub przejdź do formularza kontaktowego: