601 724 935, 577 122 344 monolit@monolit.com.pl

Schody, parapety i blaty kuchenne

Specjalizujemy się w produkcji, obróbce oraz sprzedaży wyrobów z kamienia naturalnego.  Nasza firma jest zarówno producentem jak i dystrybutorem, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości granitowe blaty kuchenne, parapety wewnętrzne i zewnętrzne z granitu, a także schody granitowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Wycinamy na wymiar blaty, parapety, stopnie z każdego rodzaju kamienia. Współpracujemy z największymi na świecie dostawcami kamieni naturalnych, jak granit oraz marmur, którzy zapewniają nam najwyższą jakość materiału oraz bardzo dużą różnorodność gatunkową i kolorystyczną. Szybka realizacja zamówienia. Zapraszamy do składania zapytań pod adresem parapety@monolit.com.pl. Obsługujemy klientów indywidualnych i hurtowych. Szeroki wybór spośród granitów, marmurów, konglomeratów kwarcowych. Przekonaj się sam!

 

NASZA OFERTA

Blaty kuchenne

Zaletą blatów granitowych jest ich odporność na zarysowania, uderzenia oraz bardzo duża trwałość. Świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni jak i łazience. Szlachetny kamień dodaje wnętrzu prestiżu i elegancji.

Parapety zewnętrzne i wewnętrzne

Parapety wykonane z marmuru lub granitu, to doskonała oprawa i wykończenie okien oraz wnętrz. Wyróżniają się ciekawym designem oraz wysoką jakością wykonania.

Parapety

Schody

Solidne, trwałe i ponadczasowe schody granitowe wewnętrzne i zewnętrzne

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu